ЈЕНТЕР апарат

Sale!

ЈЕНТЕР апарат

6,300.00 ден 5,700.00 ден

Description

ЈЕНТЕР апарат за производство на матици.
Цена: помал сет – 5700ден.
Цена: фул сет – 6300ден.

Потекло: Р.Германија.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ЈЕНТЕР апарат”

Your email address will not be published. Required fields are marked *