ЧАДАЛКА Ф100

ЧАДАЛКА Ф100

700.00 ден

Description

Чадалка од не’рѓосувачки челик, закачалка и заштитна решетка. Мешето е изработено од еко кожа MDF / HDF. Димензии: H 280mm B 270mm. Дијаметар 100мм.