ТОПИЛНИК ЗА ВОСОК (10 рамки)

28,000.00 ден

Category:

Description

Електричен топилник за 10 рамки кој може да се комбинира и со друго грејно тело.
Материјал: Инокс.

Продавница

Здраво, Добредојдовте на нашиот веб сајт. Како можеме да Ви помогнеме?

Powered by WpChatPlugins