ОПЛОДЊАК ЗА МАТИЦИ

490.00 ден

Out of stock

Description

Оплодњак за 2 матици изработен од стиродур. Рамките се склопуваат на димензија ЛР.

Продавница

Здраво, Добредојдовте на нашиот веб сајт. Како можеме да Ви помогнеме?

Powered by WpChatPlugins